Výroba bambusových roliet do šírky 240 cm až z piatich rôznych materiálov

Naša spoločnosť vyrába bambusové rolety z piatich druhov materiálov, so štyrmi druhmi techniky ( viditeľná alebo skritá mechanika, rímska roleta a posilnená viditeľná mechanika). Maximálna šírka je 2,4 m. Ceny sú veľmi výhodné, len 28 €/m2. Druhotriedny materiál len za 21 €/m2. Nižšie môžete vidieť obrázky materiálov. Na spodku obrázkov je maximálna šírka daného druhu. Popis chýb druhotriedneho materiálu nájdete kliknutím sem.

Bambusové rolety na dekoráciu a tienenie interiéru, alebo na tienenie pergoly, bambusové žalúzie

Bambusové rolety môžeme kúpiť na viacerých miestach, ale tým ešte nie je isté, že vyhovujú rozmermi, alebo farbou našim predstavám. Na toto ponúkame riešenie: môžete si zvoliť nielen to, v akej veľkosti má byť roleta a na ktorej strane má byť lanko mechaniky, ale dokonca aj to, z ktorého materiálu si želáte roletu vyrobiť. Môžete si zvoliť či chcete viditeľnú alebo skrytú mechaniku, či chcete aby sa roleta zrolovala alebo sa skladala. Toto všetko dostanete za dostupnú cenu, 28 € za meter štvorcový, a táto cena okrem poštovného obsahuje už skoro všetko. Ale čo neobsahuje?

 • roleta menšia ako meter štvorcový stojí 28 € bez ohľadu na jej veľkosť

 • pri skrytej mechanike a rímskej rolety potrebujeme o 10 cm viac materiálu, ktorý zakrýva mechaniku, kde cenu za túto dĺžku pripočítame k cene.

 • Výroba rímskej rolety je ťažšia, časovo náročnejšia, preto pri tomto typu je cena navýšená o 10% základnej ceny.

 • Pre šikmé rolety pripočítame k cene 20% (ak ani vrchná časť nie je kolmá)

 • Ak roletu dávate do exteriéru a žiadate natieranie rolety ochranným olejom, účtujeme 7,20€ na meter štvorcový

Ale koľko presne stojí roleta? Stačí kliknúť sem. Pouťitie cenového kalkulátora je jednoduché a nepovolí Vám počítať napríklad šírku 190 cm z takého materiálu, ktorého maximálna šírka je 180 cm. Ak Vám cena vyhovuje, vyplnený formulár môžete použiť ako objednávku, stačí vyplniť dodaciu adresu a potvrdiť objednávku. Potvrdenie o objednávke dostanete na Vami zadanú emailovú adresu.

Ponúkame vám bambusové rolety za výhodnú cenu do vypredania zásob

Ponúkame Vám nasledujúce bambusové rolety za veľmi výhodnú cenu. Každá roleta je vybavená viditeľnou mechanikou typu 1g. Sťahovacie lanko môže byť aj na ľavej aj na pravej strane, podľa Vášho výberu. Ak roletu sa chystáte používať v exteriéry, odporúčame povrchovú úpravu olejom na drevo. Cena hotovej rolety vrátane DPH 21,00-EUR/meter štvorcový, s povrchovou úpravou vrátane DPH 7,20-EUR/meter štvorcový. Pripravené bambusové rolety si môžete objednať v našom webshopu na nasledovnom linku.

Vzorky zadarmo z ponúkaných materiálov pre bambusové rolety

Z materiálov Vám vieme zaslať vzorky zdarma a nezáväzne. Využite túto možnosť. Zašleme Vám vzorky s rozmerom 10 * 10 cm. Toto môže byť dôležité práve preto, lebo fotoaparát a monitor nemusia ukázať tie farby, ktoré v skutočnosti tieto materiály majú. Nie je to dobré pre nikoho, ak na mieru vyrobená roleta farbou nevyhovuje kupujúcemu. Ak nemáte záujem o vzorky, reklamácie, ktoré sa vzťahujú na farbu, nevieme prijať.

Mechanika roliet, jednoduché ovládanie žalúzií

Mechanika je jednoduchá, profesionálne vyrobená. Na jednej strane je medená brzda. Toto zabezpečuje, aby roleta zostala v požadovanej výške. Na povolenie brzdy stačí potiahnuť lanko na ľavú stranu.

O šnúrke

Materiál bambusových roliet vydržia 10-15 rokov, ale životnosť sťahovacie šnúrky môže byť 2-5 rokov v závislosti od počtu príťahov a spúšťanie. Vyťahovacie šnúru možno ľahko vymeniť doma. Preto prosím zvážte predobjednané množstvo šnúry potrebnej k výmene navíjacích šnúr. Pokiaľ je teda potrebné vymeniť šnúry, nemusíte platiť za náklady na dopravu.

Rôzne úrovne prepúšťania svetla

Bambusové materiály sú pletené v rozličnej hustote. Na to, ako prepúšťajú svetlo nájdete obrázky kliknutím sem. Tieto sme fotili z tmavej miestnosti smerom von, kde boli pripevnené na okno, boli fotené z rovnakej vzdialenosti, za rovnakých svetelných podmienok.

Výroba šikmej rolety na mieru, atypický tvar rolety

Vyrábame aj bambusovú roletu so šikmou hornou časťou rolety. Príplatok za skosenie hornej časti rolety je +20% z ceny rolety. Pre cenovú ponuku a možné konštrukčné riešenie nás prosím kontaktujte.

materiál na rolety

BC09

materiál na rolety

BC12

materiál na rolety

BC13

materiál na rolety

C1C

materiál na rolety

BC30

Bambusove rolety, ktoré vyrábame (tri druhy roliet)

roleta s viditeľnou mechanikou

Klasická bambusová roleta. Materiál sa zroluje z dola nahor a mechaniku možno vidieť. Výrobok so základnou cenou.Tento typ roliet môžeme vyrobiť až do dĺžky 180 cm. Samozrejme môžeme tiež na želanie a na zodpovednosť zákazníka vyrobiť dlhší rolety. Ale v tomto prípade neposkytujeme záruku!

Typ:1g


roleta so skrytou mechanikou

Bambusová roleta so skrytou mechanikou. Materiál sa zroluje z dola na hor. Výrobok so základnou cenou. K cene sa pripočíta cena 10cm materiálu potrebného na zakrytie mechaniky, ktoré nie je treba pripočítať pri zadávaní výšky roliet. Lanko môže byť na ľubovoľnej strane.

Typ:2g


3G roleta

Bambusová roleta s posilneným latovaním, bez sukne. Roleta pri sťahovaní sa roluje zdola nahor. Výrobok základnej cenovej skupiny. Shoduje sa s 2g len s viditeľnou mechanikou bez sukne. Typ rolety je vhodný, odporúčame, aj pri extra dlhých alebo širokých roletách, ako aj pri šikmých roletách.

Typ: 3g


Rímska roleta so skrytou mechanikou

Rímska roleta so skrytou mechanikou. Roleta pri sťahovaní sa skladá, nezroluje. Výroba rímskej rolety je ťažšia a časovo náročnejšia, preto okrem ceny za 10 centimetrov látky na zakrytie mechanizmu pripočítame aj 10% zo základnej ceny za montáž. Lanko môže byť na ľubovoľnej strane.

Do Vašej pozornosti: rímsku roletu odporúčame iba do maximálnej dĺžky 1,5 metra!

Typ:2r


Dôležité vedieť

 • Keď si želáte vyrobiť exteriérové bambusové rolety, prosím berte do úvahy, že základné materiály sú prírodné (neošetrené). Je to podobné, ako keby sme dali neošetrený drevený materiál do vonkajšieho prostredia. S veľkou pravdepodobnosťou sa na nich vytvorí pleseň.

 • U exteriérových roliet je treba dbať na predchádzanie vytvorenia plesne.

 • Pre použitie bambusovej rolety do exteriéru odporúčame, aby boli bambusové rolety ošetrené olejom na drevo (napr. od firmy Sadolin).

 • Neodporúčame lakovanie, pretože vlákno stvrdne a rolety potom nebude možné zrolovať.

 • Bambusové rolety budú po ošetrení olejom do iste miery vodeodolné. V praxi to znamená, že pod otvorenou terasou, kde nie je bambusová roleta vo vlhkom/daždivom období zasahovaná priamym dažďom, bude toto ošetrenie dostatočné.

 • Táto ochrana však nie je dostatočná v prípade, že bambusové rolety sú vystavené priamemu dažďu. Vytvorí sa teda na ňom pleseň v prípade, že budú rolety umiestnené nad sklo sklenenej terasy, kde sú vystavené priamemu dažďu.

 • Ďalej je dôležité pripomenúť, že slnečné žiarenie "`vysušuje“ aj olej na drevo, a preto doporučujeme rolety ročne (ideálne pred nástupom daždivého obdobia) znova natrieť olejom na drevo.

 • Najbezpečnejšie je použiť bambusové rolety v exteriéri len keď sú naozaj využité, teda v letnom období.

 • Spravidla, jedna krabica oleja na drevo (0,75 litrov) stačí na obojstranné ošetrenie 12-14m2 materiálu.

 • Treba dať pozor na to, aby sa olej natieral v tenkej vrstve, pretože prebytok oleja sa nenasaje do materiálu bambusovej rolety. Toto množstvo odpovedá zhruba nákladom na materiál v hodnote 14,– €.

 • Keď si želáte vyrobiť exteriérové rolety, napíšte nám to prosím do políčka "`poznámky“. V tomto prípade použijeme na lepenie roliet lepidlo odolné voči vode. Týmto pre Vás nevznikajú žiadne dodatočné náklady.

 • Druhotriedne materiály nie sú na sklade vždy z každého ponúkaného typu a v každej veľkosti. Kontaktujte nás prosím pre získanie aktuálnych informácií o týchto materiáloch.

 • Tkacie vlákno roliet je vlákno na báze teflonu, ovládacie lanka roliet sú od roku 2012 z čistej bavlny. Obe materiály sú veľmi odolné voči intenzívnemu slnečnému žiareniu.

 • Rolety je možné pripevniť aj na strop.

 • Vám stačí namontovať roletu na vybrané miesto. Všetko potrebné Vám k tomu dodáme.

 • K objednávke potrebujeme aj telefónne číslo, inak objednávku nemôžeme prijať.

priemer rolky (cm); výška s mechanikou vo vytiahnutom stave (cm)

dĺžka rolety (cm) typ: 1g typ: 2g typ: 2r

100cm

6cm

15cm

6cm

12cm

6cm

19cm

150cm

7cm

16cm

7cm

13cm

7cm

20cm

200cm

8cm

17cm

8cm

13,5cm

8cm

20,5cm

250cm

8,5cm

18cm

8,5cm

14cm

9cm

21cm

šikmá roleta na mieru
Šikmá roleta vyrobená do podkrovnej izby. U tohoto typu sa počíta +20% na cenu rolety.
Bambusová roleta pripevnená na garnižu
Bambusová roleta vyrobená a pripevnená na garnižu.
Veranda s bambusovou roletou
Bambusová roleta na pergoly.
Bambusová roleta na strop terasy
Bambusové rolety vhodné na strop pergoly.
Roleta na šikmú plochu
Bambusovú roletu je možné pripevniť aj do podkrovnej izby. K tomu je potrebné ďalšie lanko v cene 2,50€ na roletu.

Popis chybných materiálov

Najväčšia chyba týchto materiálov je, že sú tkané trocha voľnejšie. Môže sa sta aj to, že karbonizované (hnedé) prúty nie sú tmavohnedé, ale svetlohnedé. Zriedkavo sa vyskytne aj to, že prúty neboli riadne roztriedené a tmavohnedé a svetlohnedé prúty sú namiešané. Tieto sú kvalitou podobné tým, čo je možné dostať v obchodných domoch za akciovú cenu. Samozrejme aj z týchto materiálov Vám vieme zaslať vzorku 10*10 cm. Vo výrobnej technike kvôli voľnejšiemu tkaniu môže byť odchýlka +-2 mm. Kam odporúčame tieto materiály? Úplne vyhovujú na vonkajšie použitie, napríklad na tienenie terasy alebo altánku. Čiže na také miesta, kde nie je potrebný prvotriedny materiál, alebo kvôli veľkej ploche si ho nevieme dovoliť. Dôležité je, že nie z každého materiálu máme druhotriedny materiál v ponuke. Čiže vyplnenie objednávky neznamená aj jeho prijatie, lebo možno daný materiál nemáme. Najjednoduchšie je, ak objednáte až po tom, čo ste sa s nami vopred dohodli. Pri vonkajšom použití je potrebná ochrana proti hubám lakom alebo náterom.

Bambusové rolety 1g bc-09

BC09 1g

Bambusová rolety 2g bc-09

BC09 2g

Bambusové rolety 2g bc-09

BC09 2g

Roleta z bambusu 1g bc-12

BC12 1g

Bambusová roleta bc-12 1g

BC12 1g

Bambusové rolety bc-12 2g

BC12 2g

Bambusové rolety 2g bc-12

BC12 2g

Bambusová roleta 1g bc-13

BC12 1g

Bambusová roleta bc-13 1g

BC13 1g

Bambusová roleta na mieru bc-13 1g

BC13 1g

Bambusové rolety bc-13 2g

BC13 2g

Bambusová roleta 2g bc-13

BC13 2g

Bambusová roleta 1g bc-16

BC16 1g

Bambusové rolety bc-16 1g

BC16 1g

Bambusová roleta na mieru bc-16 1g

BC16 1g

Bambusové rolety na mieru bc-16 2g

BC16 2g

Rímska roleta bc-16 2r

BC16 2r

Rímska roleta 2r bc-16

BC16 2r

Bambusové rolety 1g bc-30

BC30 1g

Bambusové rolety bc-30 1g

BC30 1g

Bambusová roleta bc-30 2g

BC30 2g

Rímska roleta bc-30 2r

BC30 2r

Rímska roleta 2r bc-30

BC30 2r

Bambusová roleta c1c 1g

C1C 1g

Bambusová roleta 1g c1c

C1C 1g

Bambusová roleta 2g c1c

C1C 2g

Bambusové rolety c1c 2g

C1C 2g

Bambusová roleta so skrytou mechanikou c1c 2g

C1C 2g

Rímska roleta c1c 2r

C1C 2r

Rímska roleta c1c 2r

C1C 2r


Naturtrend Impex

Súvisiaca literatúraBamboo Blinds made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
Bamboo Blinds UK made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
bambusz árnyékoló, belátásgátló, bambusz roló, napellenző teraszra, árnyékoló erkélyre, római roló, raffroló, térelválasztó függöny
Izrada bambus rolete po mjeri i želji kupca.
prvotřídní bambusové rolety na míru, skládací rolety z bambusu, vzorky bambusu zdarma, krytí mechaniky bambusových rolet, žaluzie na pergoly
rolety bambusowe, rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, roleta rzymska, rolety okienne, roleta zewnętrzna, osłona na balkon
Außenrollo, raffrollo, verdunkelungsrollo, bambusrollo auch in maßfertigungen
Bambusrollo, fensterrollo, holzjalousie, fensterrollo auch in maßfertigungen
Bambusrollo, holzjalousien, dachfenster rollo, raffrollo auch in maßfertigungen
tende in bambu, tende a rullo su misura, tende bambù, tende in bambù, tenda di bambù, tapparelle bambù, tenda bambu
pergola bambus pret, jaluzele bambus pret, jaluzele orizontale bambus, rulouri exterioare bambus, pergole exterioare bambus, jaluzele bambus
Izrada bambus venecijanera od raznih dezena.
Bamboo kaihtimet Markiis Verho Bambusäleet
Bamboo Blinds made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
бамбукови щори бамбук заслепява Онлайн Магазин тераса римски щори
Bambus Blind rullegardiner persienner markise
bambusgardiner, bambus rullegardin romerske persienner fra bambus rullegardin
bambusest luugid roman rulood bambusest bambusest kardin
μπαμπού σκιά παράθυρο σκίαση ρολά μπαμπού
Bamboe Zonneblinden bamboe jaloezieën bamboe rolgordijn
bambusa žalūzijas Bambusa romiešu žalūzijas rullo žalūzijas
roloji iz bambusa bambus okno odtenek bambus zavese rimske žaluzije iz bambusa
Bambuko kambario daliklis Bambuko užuolaidos bambukinės žaliuzės Romos Bambuko akli
cortinas de bambu persiana de bambu Bambu cortina romana cortina de bambu
Persianas enrollables de Bambú persianas de bambú estores de bambú cortina romana de bambu Las persianas romanas bambu
Bamboo hissgardin bambu rullgardin. bambupersienner bambu rumsavdelare
rideau bambou, store bambou exterieur, store bambou, store exterieur bambou, store bambou exterieur, store en bambou